זיפות גגות | זפת לגג | זיפות גגות בגבעתיים עם תעודה - א.א. אדיב

זיפות גגות בגבעתיים עם חברת איתור איטום

זיפות גגות מקצועי

זיפות גגות עם חברת איתור איטום

גגות דולפים הם סיבה עיקרית לבעיות איטום, רטיבות ועובש במבנים. גג שלא עבר תהליך מקצועי של זיפות, רבים סיכוייו לגרום לנזקים אסתטיים, מבניים ואף בריאותיים.

זיפות גגות הוא חלק מתהליך מקיף של איטום הגג, הכולל בתוכו גם סיוד המתבצע פעם בשנה. לא כל אחד רשאי ויכול לבצע עבודות זיפות בגג. חברת א.א. אדיב בע"מ היא קבלן איטום מורשה, המביאה עמה מעל 50 שנות ניסיון בזיפות גגות מכל הסוגים.

כל עבודה מקבלת עד 6 שנות אחריות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם את המוצר והשירות הטובים ביותר.

הדרך להשגת תוצאות מספקות עם חברת זיפות בגבעתיים

בכדי שיתאפשר לכם ליהנות מתוצאות אשר תהיינה מספקות לחלוטין, כלומר זיפות בגבעתיים אשר יאפשר לכם להימנע ממקרים של נזילה עתידית או כל בעיה אחרת, תהיו חייבים לוודא כי אינכם מתפשרים על שירותיו של בעל מקצוע בינוני. כפי שאתם בוודאי מנחשים, החשוב ביותר יהיה לוודא כי אתם פועלים בחכמה וזאת בכדי להבטיח כי לא יהיה מצב בו העבודה איננה תתבצע בצורה בינונית.

בגדול ניתן לומר כי זיפות גגות בגבעתיים יכול להימצא בקלות רבה. בין אם מדובר על חברות אשר יציעו לכם את השירותים שלהן ובין אם על אנשים פרטיים. העניין הוא שתצטרכו להבין כי הדרך להשגת מבוקשכם ובצורה יוצאת דופן תהיה על ידי כך שתיקחו את הזמן ותבחרו בבעל המקצוע לביצוע עבודות הזיפות רק לאחר שתהיו בטוחים כי הוא יספק את העבודה ובצורה ראויה. זיפות גגות בגבעתיים יכולה להיות מלאכה קלה וזאת אם יודעים לעשות אותה בצורה תקינה.

זפת לגג

במידה ואינכם יודעים זאת, דעו לכם כי זיפות גגות זהו הליך אשר מצריך לא מעט השקעה וזאת בכדי שיתבצע בצורה מושלמת. זיפות גגות אשר נעשה על ידי בעל מקצוע שמחזיק בניסיון עבודה של שנים יהיה כזה אשר יספק לכם את התוצאות הטובות ביותר שישנן. אז שימו לב כי אתם פועלים בהתאם ובוחרים בדרך הבטוחה בכדי להשיג את תוצאות הזיפות הטובות ביותר.

בכל אופן, במידה ותהיו מעוניינים להזמין לביתכם שירותי זיפות, דעו לכם כי זפת גגות אשר נחשבת לאיכותית ובעל תג מחיר מעט יותר גבוה, תמיד תהיה הבחירה העדיפה. בעזרת זאת תוכלו להבטיח כי תשיגו את מבוקשכם וזאת ללא יותר מידי קשיים בדרך. זפת גגות איכותית צפויה להיות בשימוש על ידי בעלי מקצוע מובילים, כך שזה מה שאתם צריכים לחפש בעצם.

סוגיית זפת גגות ומחיר העבודה

דעו לכם כי בכל הנוגע לעניין העבודה, בכדי שהיא תתבצע ובצורה הטובה ביותר יהיה צורך לוודא מבחינתכם כי אתם מזמינים שירותי בעל מקצוע אשר ייעזר במעין זפת גגות אשר נחשבת לאיכותית במיוחד. בעזרת הזפת הנכונה תוכלו ליהנות מתוצאות בשטח אשר יספקו אתכם ובמאת האחוזים. אז שימו לב כי אינכם פועלים בצורה מהירה מידי.

בסופו של יום זיפות הגג שלכם יהיה קריטי למדי וזאת בעבור אלו מכם אשר יהיו מעוניינים להבטיח כי יתאפשר לכם ליהנות מבית שקט ולא לסבול מנזקי נזילה עתידיים. אז קחו את העניין בשיא הרצינות והקדיש למלאכת החשיבה את כל שצריך וזאת בכדי להבטיח כי תשיגו את המענה המושלם לצרכים שלכם וללא כל קשיים בדרך. כך בוודאי תרצו לפעול ותוכלו להיות בטוחים בכך, במאת האחוזים. בעל המקצוע הנכון אשר יעמוד לשירותכם נמצא במרחק נגיע ורק תצטרכו לבחור בו, אז למה אתם מחכים?


פנו רק לקבלן איטום מורשה של מכון התקנים הישראלי

הזמינו בדיקה וזיפות גגות בגבעתיים עוד היום: 03-7324542, 03-7322677
ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם


כדאי לדעת שלא כל זפת ראויה לשמש לזיפות הגג
, אלא יש להשתמש בזפת גגות המגיעה עם תו תקן מיוחד לתחום האיטום. מכיוון שבכל מדינה יש תנאי אקלים שונים, משמע שגם הזפת חייבת לעמוד בתקנים בהתאם לכך.

מה כוללים השלבים בזיפות גגות:

  • מנקים את שטח הגג מכל אבק ולכלוך.
  • מיישרים בליטות, סותמים חורים וסדקים, קוצצים חוטים בולטים ומסירים כל דבר שעלול להפריע לעבודה.
  • במקרה הצורך מלטשים את שטח הגג או מורחים עליו שכבת מלט, זאת כדי להגיע למשטח ישר לחלוטין.
  • מורחים זפת חמה על כל שטח הגג וממתינים לייבוש. על שכבת הזפת הראשונה ניתן להניח אריג פיברגלס או אינטרגלס, ואז למרוח שכבה שנייה של זפת לגג. ניתן גם ליישם רק שכבת זפת אחת, ללא שכבות נוספות.
  • לאחר שהזפת התייבשה היא הופכת להיות מוצקה ואטומה לנוזלים ולנזקי מזג האוויר.
  • עם סיום עבודות הזפת לגג והבדיקות הסופיות, מומלץ לבצע סיוד גגות ולהלבינו – זאת על מנת להגן על חומרי האיטום ולקבלת פלוס ידידותי לסביבה.

שיטה יעילה נוספת לאיטום גגות ומתקדמת יותר משימוש בזפת, היא באמצעות יריעות ביטומניות, המשמשות בעיקר לאיטום משטחים גדולים בגג. חומרים אקריליים יכולים אף הם לשמש לאיטום, אלא שהם מתאימים יותר לאיטום חלקים נקודתיים מאשר לאיטום שטחים גדולים.


אל תחכו עד שכבר יהיה מאוחר – המומחים שלנו זמינים לכם

הזמינו בדיקה וזיפות בגבעתיים: 03-7324542, 03-7322677
ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם

Save