כל השרותים תחת קורת גג אחת - אדיב איטום גגות
 • כל השרותים תחת קורת גג אחת

  אמנם אנחנו לא שוויץ וכמות הבתים הפרטיים והווילות יחסית לא גבוהה במיוחד, אך עדיין ישנם מאות אלפי בתים פרטיים בארץ ולכל אחד מהם גג רעפים כך שהצורך לבצע תיקון גג רעפים לכל בית כזה קיים אחת לכמה שנים.

  בנוסף לכך יש לזכור שהשמש בישראל חזקה במיוחד כמעט בכל חודשי השנה והשחיקה והבלאי שנוצרים ברעפים אלה מצריכים תיקון רעפים בתדירות גבוהה יותר.

  זקוקים לחברה רצינית המתמחה בעבודות של תיקון גגות?

  לפני שהחורף מגיע ואיתו נזילות ורטיבות החודרים לבית דרך הגג, מציפים את כל הקומה העליונה ויוצרים לכם בעיות, הגיע הזמן להקדיש תשומת לב לגג של הבית שלכם.

  בבואכם לבחור חברה המתמחה בעבודות מיוחדות כמו תיקון גגות ורעפים אתם חייבים למצוא חברה רצינית שמתמחה בתחום ותדע לתת לכם את הפתרון ארוך הטווח הטוב ביותר.

  מעטות החברות שיש להן שירות תיקון גג רעפים ולכן תפקידכם לאתר את החברות הללו ולקבל הצעת מחיר מסודרת שבה תדעו בדיוק מה אתם מקבלים, כמה זמן תעשה העבודה, מה עלות העבודה ועוד.

  כיצד דואגים לבצע תיקון רעפים בבית בצורה היעילה ביותר

  עם השנים כל חומר הולך ונשחק. אותו הדבר וביתר שאת נכון הדבר כאשר מדובר בגגות רעפים המצויים 365 יום שנה 24/7 בשמש ובגשם וחשופים לפגעי מזג האוויר, רוחות, גשמים וכדומה, ולפעמים גם לענפים שנופלים מהעץ הסמוך לבית ושוברים את הרעפים או חפצים אחרים שמגיעים אל הגג ופוגעים בו ומסיבות אחרות הגורמות לשחיקה או לשבר ברעפים.

  כאשר אחד הרעפים נשבר או כמה מהם, זה בהחלט מספיק לכך שבזמן הגשם יחדרו מים לגג וכאן העסק מסתבך.

  תיקון גגות ורעפים

  לגג שלכם מגיע לקבל טיפול אישי. סובלים מנזילה בגג? סתם רוצים לחדש את מראה הבית? אל תזניחו את הבית שלכם.

  החורף מגיע! צריכים להזמין שירות תיקון גגות? עשו זאת בהקדם וחסכו כאב ראש

  חברה המתמחה בשירות תיקון גגות ורעפים תבטיח לכם ראש שקט לפני החורף הבא. רק חברות מעטות מכירות היטב את כל סוגי הרעפים הקיימים שכן לא לכל בית יש רעפים דומים ויש צורך להתאים את החלק הנכון הן מבחינת צורה והן מבחינת גודל, חומר וכדומה. בנוסף לכך יש צורך לדעת כיצד לבצע את העבודה, להחזיק כלים מתאימים, להגיע לגג שלפעמים יכול להיות גבוה מאוד או בעל גישה פחות נוחה, לדעת כיצד לבצע את העבודה בזהירות וביעילות ולהחליף את הרעפים הפגועות בצורה חלקה ולאטום את האזור כך שיהיה סגור בצורה הרמטית ולא יאפשר לגשם לחדור.

  לא רק בשווייץ – תיקון מקצועי לגג רעפים

  חפשו חברות שיש להם שירותים מתקדמים התחום כמו איטום גגות, סיוד גגות וזפת גגות. כך תדעו שבחרתם חברה שעושה תיקון רעפים ויודעות לטפל בכל מיני בעיות אחרות הקשורות לגג ותקבלו טיפול מקיף ואיכותי ולא מחברה שאין לה ניסיון בתחום.
  ישנן חברות המציעות לכם שירות של תיקון גגות מקצועי אך חסרות בכלים המתאימים ובידע המקצועי כיצד לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.

  שירות תיקון גגות מקצועי

  תיקון גג רעפים

  פרט לפגעי מזג האוויר החולפים, לפעמים הרעפים סובלות מצואת יונים ולכלוכים אחרים ולפעמים הדבר גורם לבלאי או פשוט זה לא נראה טוב ומוריד את ערך הבית לפני מכירה ולכן חובה להחליף רעפים אלה.

  תיקון רעפים

  קיים גם אלמנט עיצובי לכל בית וגג הרעפים שלכם נראה מרחוק והרושם הראשוני חשוב מעין כמוהו. עומדים למכור את הבית? דבר ראשון שכדי לכם לטפל בו הוא הגג. השקעה באלמנט זה יעשה עבורכם את העבודה בשני מישורים: גם יעלה את ערך הבית כאשר הגג שלכם יראה חדש ונקי, אך חשוב מכך: ידאג למנוע מכם נזילות וחדירת גשמים ותוכלו להציע את הבית למכירה במצב תקין וללא כל בעיות שוודאי יורידו את ערך הבית וימנעו מכם למכור אותו במחיר שאתם רוצים. לסיכום, בחרו חברה מקצועית שתיתן לכם שירות תיקון גגות ורעפים ולא תצטערו.