איטום גגות לא דוחים עד לרגע האחרון - אדיב איתור איטום
 • למה אסור לדחות את מלאכת איטום הגג

  ללא איטום גגות הבעיות לא נעלמות, רק מחמירות

  ישנה לעתים נטייה לחשוב כי בעת שמתעלמים מבעיה, היא לבסוף תעלם. חשוב לומר ולהדגיש, כי הבעיות אינן נעלמות, ויותר מזה: הן רק מחמירות. כאשר מדובר על גג עם נזילה הדורש עבודה של איטום גגות, עליכם לבצע את העבודה מבלי לדחות אותה. כעת, בעת שגיליתם את הנזילה, אתם יכולים לטפל בה באמצעות איש מקצוע שיגיע לבצע עבודת איטום, אך ככל שתדחו את הטיפול בגג, כך עלולות לצוץ בעיות נוספות שמעבר לכך שהן יחמירו את המצב, הן גם יהפכו את ביצוע העבודה ליקר יותר. לא מתפשרים על איכות החיים, וקוראים לאוטם הגגות עם גילוי הנזילה.

  פגיעה באיכות החיים שלכם

  כאשר ישנן נזילות קטנות, נדמה כי עוד אפשר לחיות איתן. דמיינו לכם את הרגעים שבהם אתם הולכים ברחוב ולפתע טיפה ממזגן דולק הגיעה אל ראשכם – הרי שמדובר על רגע ספציפי שאינו נעים וגורם לכם לאי נוחות. מה קורה בעת שהנזילה הזאת מתרחשת ממש בתוך הבית שלכם? הרי שמדובר על תרחיש בלתי נסבל הדורש מענה מיידי! עבודת איטום גגות לרוב אינה עבודה ארוכה ופולשנית, כך שכדאי ורצוי לבצע אותה עם גילוי הנזילה. אנשי המקצוע יבטיחו כי הנזילה תחדל הודות לעבודת האיטום המקצועית, ואתם תזכו באיכות החיים שלכם בחזרה.

  סכנה בטיחותית

  לנזילות יש רמות שונות – החל מטפטופים קלים ועד שלולית גדולה שתגלו בעת שתחזרו לביתכם בסוף יום העבודה. מים החודרים אל הבית הפרטי שלכם באופן חופשי מהווים סכנה בטיחותית של ממש, בעיקר בבתים בהם ישנם ילדים ואנשים מבוגרים. גם הצעירים יותר אינם חסינים מהחלקות בתוך הבית העתידות להתרחש בעקבות הנזילה שלא טופלה. הנזילות החריפות יותר סבירות בתקופת החורף – אז מי הגשם יכולים לחדור וליצור אצלכם הצפה קשה. לכן, לפני תחילת החורף תוודאו כי הגג שלכם אטום ותעברו את החורף הקרוב יבשים ובטוחים. אם לא ביצעתם טיפול טרום חורף, עם גילוי הנזילה מוטלת עליכם האחריות לקרוא לאיש מקצוע לטובת איטום גגות איכותי ומקצועי. הבטיחות שלכם מעל לכל!

  ללא איטום נוצרת פגיעה באסתטיקה של הבית

  בעת שיש לכם נזילה בבית המגיעה בעקבות גג לא אטום, הרי שבמידה מסוימת אתם מאבדים את השליטה שלכם בבית שלכם. כשם שלא תכניסו אל ביתכם אנשים שאינם מכירים, דומה הדבר עם מי הנזילה: אינכם רוצים בהם והם כאן למרות הכל. מעבר לאי הנוחות הברורה מאליו הנוצרת בעקבות הנזילות מהגג, הרי שגם הבית שלכם שאתם דואגים לתחזק ולנקות, הופך להיות נתון לחסדי הנזילה ולגרום לפגיעה בנראות הבית ובתחושה הכללית. מעבר לכך, ריח של נזילה הוא ריח חריף, שלעתים יכול להזכיר ריחות של עובש כבד, כך שהבית שלכם הופך להיות לא הבית שאתם מכירים. במקרים של נזילה – מבצעים את איטום הגג במהרה!