סיוד גגות | סיוד גג - חיסכון בעלויות אנרגיה - א.א. אדיב

סיוד גגות – חיסכון בעלויות אנרגיה

סיוד גג

אחרי שאטמנו את הגג. מדוע צריך גם לסייד ולהלבין אותו?

תהליך איטום מבנים ושל גג מתבצע, בדרך כלל, עם חומרי איטום כהים ושחורים. מטבע הווייתו, הצבע השחור סופח אליו יותר אור וחום לעומת שאר הצבעים בספקטרום האור הנראה, מה שגורם לו גם להתחמם יותר לעומת חומרים בצבעים בהירים יותר. חומרי סיוד גגות מגיעים בצבעים בהירים עד לבנים לחלוטין, מה שמאפשר לנו להלבין את שכבת האיטום לאחר היישום והייבוש.

סיוד גג והלבנתו מגנים על שכבת האיטום מפני קרינת השמש, ואף תורמים לאיכות הסביבה.

פנו רק לקבלן איטום מורשה של מכון התקנים הישראלי
הזמינו בדיקה וגם סיוד גג: 03-7324542, 03-7322677
ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם

סיוד גג

רבים לא יודעים זאת, אך ישנה חשיבות עצומה לביצוע של סיוד גגות וזאת לאחר סיום עבודות האיטום. בעזרת סיוד גגות אשר מתבצע על ידי בעל מקצוע מיומן תוכלו להבטיח כי תשיגו את התוצאות הטובות ביותר שישנן וזאת בכל הנוגע למצב בו נמצא ביתכם. אז שימו לב כי אתם עושים את המאמצים וזאת בכדי להבטיח כי באמת תשיגו את שאתם רוצים, זאת מכיוון שרק אלו מכם אשר יבחרו לסייד את גג ביתכם יוכלו להיות בטוחים כי הבית יהיה מוגן בעת עונת הגשמים ובמאת האחוזים.

הגנה מרבית במשך כל השנה

בכדי להביא למצב בו ביתכם יהיה מוגן ובמשך כל השנה מנזילות ובעיות אחרות, עליכם לעשות כל שצריך וזאת בכדי להבטיח כי עבודת סיוד גג תתבצע לאחר שתסתיים עבודת איטום הגגות. הסיוד של הגג יבטיח כי הוא יהיה מוגן ובצורה מרבית, זאת כאשר לא תצטרכו לחשוש יותר מידי בכל הנוגע לשלום ביתכם בעונת החורף שהולכת וקרבה.

כיצד הדבר נעשה?

ניתן לומר כי בעבר עבודת סיוד גג הייתה כזו אשר נעשתה בעזרת סיד פשוט, כזה אשר לא החזיק מעמד יותר מידי זמן. הדבר הביא לכדי תסכול בקרב רבים ובדרך זו אנשים התחילו לחפש אחר פתרונות טובים יותר לבעיה עמה הם מתמודדים. בכל אופן, שימו לב כי יהיה אפשרי מבחינתכם למצוא היום שפע עצום של בעלי מקצוע אשר יעשו שימוש בחומרי איטום מודרניים, כאלה אשר נחשבים להרבה יותר אמינים.

לפיכך תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם לתת את המענה הטוב ביותר שישנו לביתכם, זאת כאשר החיים שלכם יהפכו להרבה יותר קלים עקב כך. אז עשו את המאמצים ובחרו באופציה הנכונה בכדי להקל על חייכם. כך כל אחד מכם יוכל להיות במצב בו הוא לא יצטרך לדאוג בכל הנוגע לשלום ביתו.

הבית שלכם הוא המקום בו תרצו לבלות ולהרגיש הכי בנוח שרק אפשר, זא כאשר תוכלו להבטיח כי הדבר יהיה כך ומבלי שתצטרכו לחשוש בנוגע לשלומו. אז עשו את המאמצים ובחרו בשירותיה בעל המקצוע אשר באמת יוכל לסייע לכם וזאת על ידי כך שהוא יעניק לכם את היחס הטוב ביותר שישנו.

לבחון את מצב הגג

טרם ביצוע כל עבודה על גג ביתכם יהיה צורך לבחון אותו. לאחר בחינת מצבו של הגג יהיה ניתן להבין איזו סוג עבודה צריך לבצע. זוהי הדרך בעצם בה תוכלו להשיג את מבוקשכם וזאת ללא כל ספק. אז אל תתפשרו ואף לא לרגע על הדבר, זאת מכיוון שהדרך שלכם לחיים הרבה יותר פשוטים תהיה עצם זה שתבחרו לעבוד בצורה מושכלת. חפשו אחר חברה איכותית אשר תדע לבחון את גג ביתכם ולעשות שימוש בחומרי האיטום האיכותיים ביותר שקיימים. כך הכל יהיה פשוט יותר עבורכם.

סיוד גג מבצעים כל שנה בתחילת הקיץ בכדי ליהנות ממלוא היעילות

  • ראשית מנקים את הגג ואת פתחי המרזבים.
  • לאחר מכן מכינים את תערובת הסיד, הדבק האקרילי והאמולסיה הביטומנית.
  • מוסיפים לתערובת חומרים המגדילים את יכולת הסיד להחזיר ולשקף את אור השמש.
  • מיישמים ומלבינים את כל הגג (לאחר זיפות גגות).

סיוד גגות והלבנת גגות תורמת את תרומתה הצנועה, אך המשמעותית ביותר, למניעת חימום יתר בערים בפרט, ובכדור הארץ בכלל. בשל החזר האור המשמעותי הזה, הלבנת גג מאפשרת לנו ליהנות מבית קריר יותר בקיץ, מה שבתורו מאפשר לנו לחסוך בהוצאות החשמל ובהפעלה מיותרת של אמצעי קירור (בייחוד מזגנים).

מה לסיוד גג ולאיכות הסביבה, לחיסכון באנרגיה וליוון?

בניגוד לצבעים שחורים וכהים, הבולעים כל פיסת אור וחום, הצבעים הלבנים משקפים חזרה החוצה את אור השמש. הדבר דומה לפעולתם של העננים בשמיים, המתפקדים כמראה טבעית המסייעת לקרר את כדור הארץ ואת החיים עליו.

מחקרים שנעשו בתחום זה, מצאו כי עד שנת 2100 ניתן יהיה להפחית את הטמפרטורה הממוצעת בערים, זאת באמצעות סיוד גגות. החיסכון באנרגיה יכול להגיע לכדי 35% באופן כללי, וכשמדובר בבנייני משרדים – אף לכדי 89 אחוזי חיסכון.

ומה הקשר ליוון? בטח כבר ניחשתם. מרבית הבתים באיי יוון צבועים בצבעים בהירים מאוד, בעיקר לבן ותכלת. מה שהיוונים ידעו כבר לפני מאות ואולי אלפי שנים – צבעים בהירים מסייעים לקרר את פנים הבית בימות הקיץ החמים – אנו מגלים מחדש בעידן המודרני.

אל תחכו עד שיהיה כבר מאוחר
הזמינו בדיקה לסיוד הגג: 03-7324542, 03-7322677
ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם

Save

Save