עובש בבית - א.א. אדיב איתור איטום גגות

עובש בבית

עובש בבית זאת סכנת נפשות
מכיוון שעובש וטחב מפזרים נבגים לחלל האוויר, הם נקלטים בדרכי הנשימה שלנו ועלולים לגרום לקשת רחבה של בעיות ומחלות:

 • שכחה
 • קשיי נשימה
 • עייפות כרונית
 • רעד בגוף
 • דלקת ריאות
 • ליקויים נפשיים וקוגניטיביים
 • סרטן
 • טרשת נפוצה ואפילו מוות

כיצד לטפל בבעיית עובש בבית

עובש או טחב, אותו חומר ביולוגי וכימי שמופץ באוויר על ידי נבגים לחלל האוויר, ההופכים לפטריות קטלניות, נקלט בדרכי הנשימה ועלול לגרום למגוון מחלות ובעיות!
בדרך כלל ניתן למצוא את העובש בחדרי האמבטיה והשירותים, בחדרים חשוכים וסגורים ללא אוורור וכל מיני מקומות מועדים לפורענות בבית כמו: מחסן, עליית גג, חדר אמבטיה שהייתה בו נזילה בעבר, צמוד לתקרות הבית וכדומה.
נתקלתם בעובש בבית? פנו אלינו מיד ואנו נדאג לטפל בבעיה! כמובן שעדיף לא להגיע למצב של עובש בכלל ולא לתת לו להתפתח. לשם כך כאמור יש לדאוג לתחזוקת הדירה או הבית, לאוורר את החדרים, לדאוג שלא תצטבר לחות רבה מדי שכן היא הגורם העיקרי להופעת העובש.

הסכנות שאתם לא מודעים להם בהצטברות עובש בבתיכם

הנה רשימה חלקית של מחלות, בעיות ותופעות לא רצויות שעלולות להיגרם לבאי הבית במידה ונזניח אותו לא נדאג להיפטר מהעובש המצטבר בו: קשיי נשימה, רעד בגוף, שכחה, דלקת ריאות, עייפות כרונית ומחלות חמורות אף יותר כמו: סרטן, טרשת נפוצה ואפילו ליקויים נפשיים וקוגניטיביים. לא נעים אך יש דרך קלה ופשוטה להימנע מהופעת עובש וגם להיפטר ממנו לאחר הופעתו.

כאמור, התרופה הטובה ביותר לכל מחלה היא מניעה וכך גם בתופעת העובש. אך במקרה ואיתרתם עובש בבית הנה כמה שלבים שצריך לדאוג לבצע על מנת לחסל את הבעיה שמופיעה על פי רוב בשל נזילות שלא איתרנו או נזילות חוזרות ונשנות באותו מקום על הקיר והתקרה:

 1. אתרו את מקור הנזילה וטפל בה כך שלא תחזור לפני עונת הגשמים והחורף כשהשטח עוד יבש וניתן לטיפול. כמובן שיש צורך לטפל ברטיבות שנוצרה בתוך קירות הבית – כאמור מקומות לחים ורטובים הם קרקע פורייה להתפתחות עובש.
 2. רססו באקונומיקה או בחומץ במקומות הנגועים בעובש אך עשו זאת עם כפפות הגנה.
 3. צבעו את הקיר או התקרה מחדש לאחר הסרת העובש. רצוי להשתמש בצבעים אקריליים שכוללים שכבת מגן פלסטית.

נשמע לכם מורכב מדי? פוחדים להתעסק עם העובש המסוכן? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להגיע אליכם בזמן הקצר ביותר ולדאוג לטפל בבעיה מ א' עד ת' כך שלא יישאר אף זכר וסימן לעובש בקיר או בתקרה שלכם. אנו נדאג לכך שיחזרו להיות כמו חדשים!

חברת איתור איטום גגות מביאה לכם את הפתרונות הטובים ביותר בתחום! איטום מבנים כהכנה מלאה לחורף, זיפות גגות, תיקון גגות רעפים, התקנת יריעות ביטומניות, סיוד גגות תוך חיסכון בעלויות אנרגיה ועוד. ראיתם באחד החדרים עובש בבית? חשוב ביותר לטפל במפגע! דעו שזה לא סתם כתם קטן אלא מפגע בריאותי וסכנה אמיתית שיש לטפל בה בהקדם.